Сидоренко Тетяна Павлівна

Кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, доцент

Наукові інтереси: педіатрія, гігієна дітей та підлітків, дослідження стану і тенденцій розвитку наукової медичної інформації в галузі охорони здоров’я дітей та підлітків.

Поштова адреса: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, медичний факультет, кімната 6-46, майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна, 61022

Електронна пошта: t.sidorenko@karazin.ua

Телефон: +38 (093) 240-84-05

Бібліографічний профіль Research Gate

Бібліографічний профіль Google Scholar

Бібліографічний профіль ORCID

Дисципліни: Гігієна та екологія; Соціальна медицина, організація охорони здоров’я

Додаткова інформація:

У 1978 р. закінчила з відзнакою педіатричний факультет Харківського медичного інституту за спеціальністю «Педіатрія». З 2018 р. по теперішній час працює доцентом кафедри гігієни та соціальної медицини у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

У 1993 р. захистила дисертацію за темою «Розповсюдження хронічних захворювань і морфофункціональних порушень серед підлітків-юнаків в умовах великого індустріального міста та шляхи удосконалення лікувально-профілактичної допомоги» та здобула наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом «Педіатрія» та «Соціальна гігієна і організація охорони здоров’я». У 2006 р. отримала звання старшого наукового співробітника.

Пройшла курси підвищення кваліфікації: стажування і інформації на робочому місці у відділі гігієни дітей шкільного віку і підлітків ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України», «Українська мова в професійному спрямуванні», склала кваліфікаційний іспит з англійської мови В2.

Має понад 155 друкованих робіт, в т.ч. статті у фахових виданнях, авторські свідоцтва на науковий твір, інформаційні листи, методичні рекомендації, нововведення, які демонструвались на виставкових заходах.

Є членом громадської організації «Українська Асоціація громадського здоров’я».