Про факультет


Сьогодні медичний факультет Каразінського університету є одним з провідних медичних вищих навчальних закладів України з підготовки фахівців другого (магістерського) рівню за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» кваліфікації «Магістр медицини. Лікар» (ліцензія) зі славетною історією та традиціями, які органічно переплетені з інноваційними підходами до освітнього процесу та інтеграцією до нього сучасних технологій.

Підготовка студентів проводиться українською та англійською мовами на 14 кафедрах факультету. Висока якість класичної університетської медичної освіти високо оцінили студенти з усіх куточків планети: у теперішній час на медичному факультеті проходять навчання студенти із України, США, Ізраїлю, Уганди, Франції, Болгарії, Туркменістану, Узбекистану, Йорданії, Сирії, Іраку, Ірану, Індії, Пакистану, Палестини, Тунісу, Лівану, Марокко, Азербайджану, Судану, Афганістану, Алжиру, Кувейту, Кот-д`Івуару, Саудівської Аравії, острова Маврикій, Бахрейну, Папуа Нової Гвінеї та багатьох інших країн.

Разом з використанням загальноприйнятих програм та навчальних планів, які затверджені Міністерством освіти та науки України, та класичних університетських підходів до навчання, в процесі підготовки майбутніх лікарів на медичному факультеті Каразінського університету використовуються інноваційні технології: онлайн-консультації студентів, системи дистанційного навчання та контролю рівня знань, вебінари, мультимедійні системи, інтерактивні веб-ресурси, відеолекції тощо.

Детальну інформацію про факультет можна отримати, скористувавшись меню сайту зліва або завантаживши інформаційні буклети:

Інформаційний буклет. Скорочена версія (2015)

Інформаційний буклет. Повна версія (2015)