Пономарьова Лілія Іванівна

Доцент кафедри, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник

Наукові інтереси: соціальна медицина, громадське здоров’я, гігієна дітей та підлітків, педіатрія

Поштова адреса: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, медичний факультет, кімната 6-46, майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна, 61022

Електрона пошта: liponomaryova@karazin.ua

Телефон: +38 (093) 240-84-05

Бібліографічний профіль Research Gate

Бібліографічний профіль Google Scholar

Бібліографічний профіль ORCID

Дисципліни: Cоціальна медицина, організація охорони здоров’я; Cоціальна медицина, економіка та організація охорони здоров’я

Додаткова інформація:

У 1992 р. закінчила з відзнакою педіатричний факультет Харківського медичного інституту. У 2007 р. захистила дисертацію за темою «Фактори формування та прогресування первинної артеріальної гіпертензії у школярів» та здобула наукового ступеня кандидата медичних наук. у 2014 р. отримала вчене звання старшого наукового співробітника.

З 2015 р. і по теперішній час працює доцентом кафедри гігієни та соціальної медицини Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Пройшла курси стажування і інформації на робочому місці у відділенні наукової організації медичної допомоги школярам і підліткам ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України», підвищення кваліфікації «Українська мова – професійне спрямування», «Інформаційні медичні педагогічні технології та принципи дистанційної освіти».

Здійснювала керівництво з підготовки студентів медичного факультету до участі у щорічних олімпіадах з соціальної медицини та студентської науково-практичної конференції, підготувала переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Має понад 120 публікацій, у т.ч. 30 статей у фахових журналах, 52 тези доповідей, 6 нововведень, 1 патент, 1 авторське свідоцтво, 5 методичних видань для фахівців практичної медицини, 16 для здобувачів вищої освіти та ін.

Є членом громадської організації «Українська Асоціація громадського здоров’я».