Мартиненко Олександр Віталійович

Наукові інтереси: комп’ютерні інформаційні системи в медицині, математичне моделювання в медицині, біомеханіка, медична статистика

Поштова адреса: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, медичний факультет, кімната 5-62, майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна, 61022

Електронна пошта:alexander.v.martynenko@karazin.ua

Телефон: +38 (093) 240-84-05

Бібліографічний профіль ResearchGate

Бібліографічний профіль Google Scholar

Бібліографічний профіль ORCID

Дисципліни: Медична інформатика; Європейський стандарт комп’ютерної грамотності

Додаткова інформація:

У 1983 р. закінчив з відзнакою Харківський будівельний інститут, кандидат технічних наук з 1987 р., доктор фізико-математичних наук з 1994 р., з 1997 р. завідувач кафедри комп’ютерних технологій та математичного моделювання у медицині Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, професор кафедри комп’ютерних технологій та математичного моделювання у медицині Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з 2003 р., професор кафедри гігієни та соціальної медицини медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна з 2007.

Засновник, національний секретар Української асоціації біомедичної інженерії «Інститут інженерних і клінічних проблем медицина». Член Всесвітньої федерації біомедичної інженерії, Європейської спілки біомеханіків, Всесвітньої федерації біомедичної інженерії, Всесвітньої спілки фізиків та математиків для медицини. З 1995 р. засновник та заступник головного редактора фахового журналу «Вісник Харківського національного університету. Серія: Медицина». Член спеціалізованої вченої ради Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Д 64.051.13 (біофізика) з 2002 р.

Автор майже 300 наукових робіт, в тому числі співавтор 13-х монографій. Багато років веде плідне міжнародне наукове співробітництво з науковцями Німеччини, Іспанії, Франції, Сполученого Королівства та ін.