Зінчук Андрій Миколайович

Кандидат медичних наук, доцент

Наукові інтереси: біостатистика, організація охорони здоров’я, епідеміологія, доказова медицина, громадське здоров’я, онкологія.

Поштова адреса: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, медичний факультет, кімната 6-43, майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна, 61022

Електронна пошта: a.m.zinchuk@karazin.ua

Бібліографічний профіль ResearchGate

Бібліографічний профіль GoogleScholar

Бібліографічний профіль ORCID

Дисципліни: соціальна медицина та організація охорони здоров’я

Додаткова інформація: А.М. Зінчук є автором 89 наукових праць, свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір, інформаційного листа та методичних рекомендацій для студентів, які навчаються на українській, російській та англійській мовах і для викладачів.

Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Вільно володіє державною мовою та має відповідне посвідчення. Підтвердив рівень володіння англійською мовою Upper Intermediate Level та отримав відповідний сертифікат. Постійно підвищує свій професійний рівень і регулярно бере участь в науково-практичних конференціях та семінарах.

Пройшов науково-педагогічне стажування в Люблінському медичному університеті (Республіка Польща) на тему: «Проблеми моддернізації медичної освіти в Україні та в країнах ЄС».

Має вищу атестаційну категорію по спеціальності «Організація та управління охороною здоров’я».