Голубнича Ольга Олександрівна

Асистент кафедри

Наукові інтереси: профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, громадське здоров’я

Поштова адреса:Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, медичний факультет, кімната 6-43, майдан Свободи, 6, м. Харків, Україна, 61022

Електронна пошта: olha.holubnycha@karazin.ua

Телефон: +38 (093) 240-84-05

Бібліографічний профіль Research Gate

Бібліографічний профіль Google Scholar

Бібліографічний профіль ORCID

Дисципліни: Гігієна та екологія; Соціальна медицина, організація охорони здоров’я

Додаткова інформація:

У 1987 р. закінчила Киргизький державний медичний університет за фахом «лікувальна справа».

З 2018 р. по теперішній час працює асистентом кафедри гігієни та соціальної медицини у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

Проходила стажування на робочому місці з питань соціальної медицини та організації охорони здоров’я і з питань гігієни дітей та підлітків на базі ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України». У 2020-2021 роках пройшла курси підвищення «Українська мова у професійному спрямуванні» кваліфікації у Центрі післядипломної освіти ХНУ імені В.Н. Каразіна. Має сертифікат В2 зі знання англійської мови.

Голубнича О.А. проводить активну методичну та організаційну роботу на посаді асистента кафедри. Лікар вищої категорії за фахом «Терапія». Здійснювала керівництво науково-дослідною роботою школярів для участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України та керівництво науковою роботою студентів з підготовкою матеріалів і доповідей студентських наукових конференцій. Регулярно приймає активну участь у науково-практичних конференціях різного рівня.

Є автором 7 наукових праць, у т.ч. у виданнях, що індексуються у базі Scopus та у співавторстві зі студентом. Є співавтором двох науково-методичних посібників для здобувачів української форми навчання.

Є членом громадської організації «Українська Асоціація громадського здоров’я».