Лебединець Дмитро Володимирович

Кандидат медичних наук, доцент кафедри

Наукові інтереси: судинні, демієлінізуючі захворювання головного мозку, нейровізуалізація

Поштова адреса: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, медичний факультет, кафедра неврології, психіатрії та наркології, кімната №10, вул. Академіка Павлова, 46, м. Харків, Україна, 61068

Електронна пошта: lebedynets@karazin.ua

Телефон: +38 (057)725-58-64

Бібліографічний профіль Research Gate

Бібліографічний профіль GoogleScholar

Бібліографічний профіль ORCID

Дисципліни: неврологія

Додаткова інформація: Має 30 опублікованих наукових робіт в українських наукових медичних журналах, автор 30 статей, 15 тез доповідей. Є членом Всесвітньої організації інсульту, Європейської організації інсульту, Американської асоціації серця/інсульту, Української асоціації по боротьбі з інсультом, Української асоціації лікарів залізничного транспорту. Був учасником багатьох конференцій на території України та за кордоном.

Є членом Робочих груп МОЗ з питань удосконалення організації профілактики, діагностики та лікування за напрямком «Серцево-судинні та гострі неврологічні захворювання (інсульти)» та з питань розробки нормативно-правових актів щодо боротьби з інсультом.

З жовтня 2016 року – магістрант Дунайського університету (м. Кремс, Австрія) за спеціальністю «Європейська магістратура з інсультної медицини»