Забезпечення кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології

Матеріально-технічне забезпечення кафедри знаходиться на достатньо високому рівні та повністю відповідає міжнародним стандартам освіти.

Лекційні заняття проводяться в лекційних аудиторіях, обладнаних мультимедійними системами та комп'ютерами, підключеними до мережі Інтернет.

Для проведення практичних та семінарських занять у розпорядженні кафедри є 8 навчальних аудиторій, що знаходяться на території клінічної бази кафедри в ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» та 2 кімнати на території північного корпусу Університету. Учбові кімнати обладнані мультимедійними системами, персональними комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, відео- та телевізійною технікою, демонстраційними матеріалами, професійним діагностичним обладнанням. Навчання студентів безпосередньо пов’язано з роботою в клінічних відділеннях інституту, оглядом хворих, та супроводжується використанням професійного діагностичного обладнання. Співробітниками кафедри розроблено дистанційні курси навчання. Підготовлений банк навчальних відео та аудіо матеріалів.