Матеріали для підготовки до Єдиного державного кваліфікаційного іспиту

Актуальна інформація про екзамени КРОК, методичні та інструктивні матеріали, система онлайн-консультування та контролю рівню підготовки студентів завжди доступні на сайті Центру післядипломної та заочної (дистанційної) освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за посиланням. Пари «логін-пароль» для доступу до системи студенти можуть отримати у своїх кураторів з питань підготовки до КРОК (самостійна реєстрація не потрібна).

Крім того, частину матеріалів для самостійної оффлайн-підготовки завжди можна завантажити з поточної сторінки веб-сайту медичного факультету. Матеріали, що пропонуються, містять програму для самопідготовки та самоконтролю з тестовими завданнями українською, російською та англійською мовами, опис методики підготовки до КРОК, матеріали для підготовки до КРОК, рекомендовані Центром тестування при МОЗ України, результати статистичного аналізу тестових завдань та інші матеріали. Архіви з матеріалами для підготовки до КРОК періодично оновлюються. Слідкуйте за оновленнями.

Паролі, які необхідні для відкриття архівів, студенти можуть отримати у своїх кураторів з питань підготовки до екзаменів КРОК. Посилання для завантаження архівів:

Додаток для смартфонів та планшетів на операційній системі Android для самостійної підготовки до ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК-1. Загальна лікарська підготовка» та «КРОК-2. Загальна лікарська підготовка» у режимі тренінгу та симуляції іспиту, що не потребує доступу до мережі Internet: