Забезпечення кафедри педіатрії

Матеріально-технічне забезпечення кафедри знаходиться на достатньо високому найвищому рівні та повністю відповідає стандартам освіти з педіатричних спеціальностей.

Лекційні заняття проводяться в лекційних аудиторіях, обладнаних мультимедійними системами та комп'ютерами, підключеними домережі Інтернет.

Для проведення практичних та семінарських занять у розпорядженні кафедри є навчальні аудиторії в ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України» та на лікувальних базах кафедри, які обладнані мультимедійними системами, персональними комп’ютерами з доступом до мережі Інтернет, відео- та телевізійною технікою, демонстраційними матеріалами. Навчання студентів безпосередньо пов’язаноз роботою в клінічних відділеннях інституту, оглядом хворих дітей та спілкуванням з батьками пацієнтів.

Для вдосконалення практичних навичок лікарів в симуляційному центрі медичної підготовки університету створено педіатричний зал із новітніми комп’ютерними манекенами новонароджених тадітей різного віку.

Проведення навчальних занять з дисциплін кафедри супроводжується використанням і застосуванням у навчальному процесі різноманітних посібників, манекенів, діагностичного обладнання, а саме ультразвукового дослідження внутрішніх органів, серця, суглобів, фіброгастроскопії, колоноскопії.