Забезпечення кафедри онкології, радіології та радіаційної медицини

Матеріально-технічне забезпечення кафедри знаходиться на найвищому рівні та повністю відповідає міжнародним стандартам.

Лекційні заняття проводяться в сучасних аудиторіях, обладнаних мультимедійними системами та комп'ютерами, підключеними до внутрішньої мережі Університету та мережі Інтернет.

Для проведення практичних та семінарських занять у розпорядженні кафедри є навчальні аудиторії в корпусі університету, які обладнані мультимедійними системами, персональними комп’ютерами з доступом до внутрішньої мережі Університету та мережі Інтернет, відео- та телевізійною технікою, та демонстраційними матеріалами та інші навчальні аудиторії, які розташовані в ДУ «Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України»

Проведення навчальних занять з дисциплін кафедри супроводжується практичною демонстрацією і застосуванням у навчальному процесі теле-, відео- та мультимедійного обладнання, наочного матеріалу, тематичних таблиць, а також медичного обладнання, яке знаходиться на базі ДУ «Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва Національної академії медичних наук України». Студенти мають змогу побачити діагностичні та лікувальні заходи, відвідати операційні та маніпуляційні приміщення.