Клінічні бази кафедри пропедевтики внутрішньої медицини і фізичної реабілітації

Медико-санітарна частина №13

Адреса: 61000, м. Харків, просп. Академіка Курчатова, 29, Медико-санітарна частина 13.

Як дістатися? База кафедри знаходиться у красивому, затишному місці, далеко від метушні великого міста. Наша адреса: проспект академіка Курчатова, 29. Ви можете дістатися цього місця просто з центру міста , скористувавшись автобусом 296е (автобус здійснює посадку пасажирів просто біля метро "Держпром"), доїхати треба до зупинки "Церква", і далі, пройти приблизно 600 метрів. Ви на місці.

13 медико-санітарна частина на карті

На клінічній базі проводяться лекційні, практичні та лабораторні заняття, клінічні розбори за участю студентів, відбувається формування практичних навичок і закріплення отриманих теоретичних знань.

Співробітниками кафедри проводиться активна клінічна робота: терапевти, кардіологи, ендокринолог та пульмонолог консультують хворих стаціонару та поліклінічного відділу клінічної бази.

Клінічна робота кафедри пропедевтики внутрішньої медицини і фізичної реабілітації проводиться співробітниками кафедри на клінічній базі із залученням студентів під час вивчення відповідних дисциплін.

Звичайною практикою є мультимедійні клінічні розбори, які готуються студентами за підтримки викладачів і після презентації на клінічних конференціях публікуються на сайті кафедри, у депозитарії Університету і у вигляді статей в профільних медичних журналах України.