Абітурієнтам. Умови вступу

Вступ до медичного факультету здійснюється на основі повної загальної середньої освіти на конкурсній основі за результатами зовнішнього незалежного оцінювання Українським центром оцінювання якості освіти за конкурсними предметами:

1. Українська мова (мінімальний бал - 130); коєфіцієнт - 0,3.

2. Математика (мінімальний бал - 150); коефіцієнт - 0,3.

3. Біологія або хімія або фізика (мінімальний бал - 150); коефіцієнт - 0,3.

4. Середній бал свідоцтва про повну середню освіту; коефіцієнт - 0,1.

Для вступу приймаються сертифікати ЗНО 4 років (2018, 2019, 2020, 2021).

Мінімальні значення кількості балів із вступних випробувань для вступу на основі повної загальної середньої освіти не можуть бути встановлені менше ніж 150 балів для спеціальності 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» з другого та третього конкурсних предметів (за винятком вступників з конкурсним балом більше 175 балів).

Детальну та актуальну інформацію про правила прийому, ліцензований обсяг набору на навчання за державним замовленням (бюджетна форма навчання), за кошти фізичних та юридичних осіб (контрактна форма навчання), а також про кількість пільгових місць, що виділено квотами, можна отримати на офіційних веб-сайтах Каразінського університету (www.univer.kharkov.ua), медичного факультету (www.medicine.karazin.ua) та на сайті «Абітурієнт Каразінського університету» (www.start.karazin.ua). Додатково абітурієнти завжди мають можливість ознайомитись з пропозиціями на вступ на офіційному веб-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (www.info.edbo.gov.ua).

Реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів відбувається протягом 10 днів з послідуючим поданням заяв на вступ в електронній формі на офіційному веб-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти у термін, визначений уповноваженим органом (Міністерство освіти та науки України) за посиланням www.ez.osvitavsim.org.ua.

Строки та терміни проведення вступної кампанії (початок реєстрації електронних кабінетів, початок та закінчення прийому документів, терміни оприлюднення рейтингового списку та зарахування абітурієнтів за державним замовленням та за кошти фізичних та юридичних осіб тощо) регламентуються уповноваженим органом (Міністерство освіти і науки України) та оприлюднюються щорічно напередодні початку вступної кампанії на офіційних веб-сайтах Міністерства (www.mon.gov.ua), Єдиної державної електронної бази з питань освіти (www.info.edbo.gov.ua та www.ez.osvitavsim.org.ua) і дублюються на офіційних веб-сайтах Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (www.univer.kharkov.ua), медичного факультету (www.medicine.karazin.ua) та сайті «Абітурієнт Каразінського університету (www.start.karazin.ua).

Актуальну інформацію про вартість навчання на контрактній основі за кошти фізичних та юридичних осіб можна отримати у відділі контрактного навчання університету за телефонами: +38 (057) 707-53-99, +38 (057) 707-53-84. Вартість навчання на контрактній основі станом на 2021 рік становила 22 220 грн на рік.

Правила та порядок вступу для іноземних громадян відрізняються від наведених. Інформацію по цьому питанню можна отримати у Центрі міжнародної освіти Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (веб-сайт: www-center.univer.kharkov.ua; телефон: +38 (057) 705-18-73; адреса: м. Харків, майдан Свободи, 4, Головний корпус, ауд. 4-74).