Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1775

9 квітня 2020 року

Студенти медичного факультету ініціювали благодійну акцію та допомогли майбутнім колегам – медичним працівникам Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні

Студенти медичного факультету ініціювали благодійну акцію та допомогли майбутнім колегам – медичним працівникам Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні

За ініціативою студенток 6 курсу медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Аліни Бессонової, Вікторії Білецької та їх однокурсників кількома тижнями раніше було ініційовано благодійну акцію по збору коштів серед студентів медичного факультету та університету, науково-педагогічних співробітників, друзів та небайдужих українців. Метою акції була закупівля вкрай необхідних засобів індивідуального захисту для медичних працівників Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні, яка готується першою стати на захист мешканців Харківської області від коронавірусної інфекції.

В ході благодійної акції, участь у якій взяли студенти, викладачі, адміністрація медичного факультету та небайдужі українці, активістами було зібрано близько 35 000 грн, на які були закуплені засоби індивідуального захисту (звіт про закупівлю та сертифікати якості закупленої продукції додаються) та 08 квітня 2020 року передані адміністрації Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

Від імені адміністрації та науково-педагогічного колективу медичного факультету виражаємо щиру вдячність активістам та учасникам акції! Пишаємось тим, що не тільки готуємо високоякісних лікарів, але й виховуємо справжніх патріотів України!