Анонси

23 лютого 2023 року

Восьма щорічна науково-практична онлайн-конференція молодих вчених з актуальних питань педіатрії

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Державна установа «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» (ДУ «ІОЗДП НАМН») повідомляють, що 23 лютого 2023 року буде проведено восьму щорічну науково-практичну онлайн-конференцію молодих вчених з актуальних питань педіатрії

20 лютого 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "Надання стоматологічної допомоги пацієнтам із захворюваннями слизової оболонки порожнини рота"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна заплановано проведення тренінг з оволодіння практичними навичками "Надання стоматологічної допомоги пацієнтам із захворюваннями слизової оболонки порожнини рота" для лікарів стоматологів. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з проф. А. Ю. Ніконовим.

17 лютого 2023 року

2-й Конгрес Товариства дослідження волосся Східної Європи та Азії (EEAHRS2023)

Сьогодні наше основне завдання – привернути увагу світу до проблем в Україні та продемонструвати, що лише в єдності перемога. 17-18 лютого 2023 року у Варшаві відбудеться благодійний віртуальний Конгрес EEAHRS 2023, організований міжнародною командою - EEAHRS, UHRS та Польським товариством дерматології.

13 лютого 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "Онкологічні аспекти в стоматології"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна заплановано проведення тренінг з оволодіння практичними навичками "Онкологічні аспекти в стоматології" для лікарів стоматологів. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з проф. А. Ю. Ніконовим.

23 січня 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "Прояви алергічних станів у хворих при стоматологічному лікуванні"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна заплановано проведення тренінг з оволодіння практичними навичками "Прояви алергічних станів у хворих при стоматологічному лікуванні" для лікарів стоматологів. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з проф. А. Ю. Ніконовим.

16 січня 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "Профілактика стоматологічних захворювань"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна заплановано проведення тренінг з оволодіння практичними навичками "Профілактика стоматологічних захворювань" для лікарів стоматологів. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з проф. А. Ю. Ніконовим.

17 грудня 2022 року

Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційна стоматологічна наука. Аспекти і тенденції розвитку теорії та практики»

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційна стоматологічна наука. Аспекти і тенденції розвитку теорії та практики», 16.12.2022 – 17.12.2022 у змішаному форматі (наживо на базі ХНУ імені В.Н. Каразіна та онлайн на платформі ZOOM).

17 грудня 2022 року

2-й Симпозіум Українського Товариства дослідження волосся (UHRS CHARITY CHRISTMAS SYMPOSIUM 2022)

Багато років ми об'єднуємо науку та практику, лікарів та пацієнтів, експертів та молодих фахівців, провідні наукові асоціації для створення дружніх професійних зв'язків, інтеграції та ретрансляції світових трихологічних знань. Але сьогодні наше основне завдання – підтримати один одного та зробити все для нашої якнайшвидшої перемоги та продемонструвати, що лише в єдності сила.

13 грудня 2022 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками “Особливості організації стоматологічної допомоги в умовах пандемії” (захід безперервного професійного розвитку)

12.12-16.12.2022 року кафедра стоматології медичного факультету буде проводити тренінг “Особливості організації стоматологічної допомоги в умовах пандемії” для стоматологів (дитяча стоматологія, ортодонтія, ортопедична стоматологія, стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, щелепно-лицева хірургія).

6 грудня 2022 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками “Аспекти діагностики в стоматології за допомогою комп'ютерної томографії” (захід безперервного професійного розвитку)

05.12-09.12.2022 року кафедра стоматології медичного факультету буде проводити тренінг “Аспекти діагностики в стоматології за допомогою комп'ютерної томографії” для стоматологів (дитяча стоматологія, ортодонтія, ортопедична стоматологія, стоматологія, терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія, щелепно-лицева хірургія).Перейти до сторінки: