Анонси

1 січня 2026 року

Звернення до випускників медичного факультету Каразінського університету!

Шановні колеги, друзі, каразінці! Від імені медичного факультету, на якому кожен з нас зробив перші кроки у безмежний світ медичних знань, звертаємось до вас і просимо вашої допомоги! Адміністрацією факультету розпочато комплекс робіт по відновленню роботи Асоціації випускників та створення освітньо-професійного простору для випускників медичного факультету. Нас тисячі по всій планеті і ми хотіли б об’єднати всіх випускників у єдину спільноту з метою посилення авторитету та рейтингу Каразінського, взаємодопомоги та спілкування, організації зустрічей тощо.

25 травня 2024 року

Відкрите заняття здобувача вченого звання доцента Діани ДОРОШ

Відкрите заняття здобувача вченого звання доцента «HIV-AIDS in Ukraine.

30 квітня 2024 року

Міжкафедральна науково-практична конференція "НЕВРОЛОГІЧНІ ПОРУШЕННЯ ПРИ СОМАТИЧНІЙ ПАТОЛОГІЇ"

На мадечному факультеті 29 квітня 2024 р. о 14.00. відбудеться міжкафедральна on-line конференція за участю кафедри внутрішньої медицини; кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології та кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології.

24 квітня 2024 року

Онлайн-лекція заслуженого лікаря України Михайла Ковтуна "Сучасні аспекти лікування катаракти"

Заслужений лікар України Михайло Ковтун, один з провідних мікрохірургів, проведе онлайн-лекцію "Сучасні аспекти лікування катаракти"

20 квітня 2024 року

Відкрита лекція здобувача вченого звання професора Наталі Шевченко

Відкрита лекція здобувача вченого звання професор “Анатомо-фізіологічні особливості, методи дослідження, семіотика ураження ендокринної системи у дітей”, доктора медичних наук, завідувачки кафедри педіатрії Наталі Станіславівни Шевченко

1 квітня 2024 року

Відкрита лекція здобувача вченого звання доцент Ольги Сергіївни Павлової

Відкрита лекція здобувача вченого звання доцент “Morphofunctional peculiarities and methods of examination, semiotics of affections of blood and immune system in children”, доктора філософії, доцента кафедри педіатрії Ольги Сергіївни Павлової.Перейти до сторінки: