Анонси

28 березня 2019 року

XVI Міжнародна наукова конференцій студентів, молодих вчених та спеціалістів "Актуальні питання сучасної медицини"

Медичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує Вас 28-29 березня 2019 року взяти участь у XVI Міжнародній науковій конференцій студентів, молодих вчених та спеціалістів "Актуальні питання сучасної медицини".

31 грудня 2018 року

Розклад майстер-класів від студеньського наукового гуртка педіатрії

Студентське наукове товариство запрошує усіх зацікавлених у педіатрії та вивченні англійської мови приєднатися до роботи студентського наукового гуртка з педіатрії. Ознайомитися з розкладом воркшопів Ви зможете за посиланням. Зазначимо, що заняття проводяться виключно на англійській мові.

29 листопада 2018 року

Конференція з міжнародною участю «Біопсихосоціальний підхід у медицині»

Кафедра психіатрії, наркології, неврології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує взяти участь у роботі наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з міжнародною участю «Біопсихосоціальний підхід у медицині», яку буде проведено 29 листопада 2018 року. Конференція внесена до реєстру наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні УкрІНТЕІ.

21 листопада 2018 року

Університетська олімпіада з німецької та французької мов

21 листопада 2018 року кафедрою німецької та французької мов факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна буде проведена університетська олімпіада з німецької та французької мов серед студентів немовних факультетів університету.

15 листопада 2018 року

Науково-практична конференція «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків»

15-16 листопада 2018 року ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківська медична академія післядипломної освіти та медичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошують науковців та фахівців взяти участь у роботі щорічної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків».

15 листопада 2018 року

Вибори нового складу локального представництва UMSA-Karazin

15 листопада о 15:00 відбудуться вибори нового складу Локального представництва ГО «Українська медична студентська асоціація» в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

15 листопада 2018 року

Друге засідання в рамках освітнього проекту «Neurological control”

15 листопада, о 16:00 відбудеться друге засідання в рамках освітнього проекту «Neurological control”. Захід буде організовано представниками Української медичної студентської асоціації на базі ДУ "Інтитут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", за підтримки кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров‘я студентів».

4 листопада 2018 року

День відкритих дверей у Каразінському університеті!

4 листопада 2018 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна проводить День відкритих дверей. Початок заходу заплановано о 8.30 у холі Головного корпусу Університету. Зустріч з абітурієнтами медичного факультету відбудеться об 11.00 в ауд. 581 Північного корпусу Університету. Запрошуються усі зацікавлені!

1 листопада 2018 року

Перше засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control"

1 листопада, з 16:00 до 18:30 відбудеться перше засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control”. Захід буде організовано представниками Української медичної студентської асоціації на базі ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", за підтримки кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров‘я студентів».

31 жовтня 2018 року

Можливість закордонного стажування від УМСА для студенів медичного факультету!

Ukrainian Medical Students' Association (UMSA) оголошує набір на професійні стажування у період з квітня 2019 року до березня 2020 року включно! Найближчим часом ми повідомимо про відкриття набору (відкриття аплікаційної форми) для студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

26 жовтня 2018 року

Акція «Почни піклуватися про серце - продовжи своє життя».

26 жовтня, з 12:00 до 14:00 відбудеться соціально-медична акція «Почни піклуватися про серце - продовжи своє життя». Захід буде організовано представниками Української медичної студентської асоціації в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров'я студентів».

26 жовтня 2018 року

Другий цикл курсу "Основи кардіології"

Наукове товариство медичного факультету анонсує другий цикл курсу "Основи кардіології", для студентiв 3-6 курсiв, який проводиться за підтримки кафедри загальної практики-сімейної медицини.

18 жовтня 2018 року

Акція «Розмалюй жовтень в рожевий»

Акція «Розмалюй жовтень в рожевий»- перша акція в рамках проекту жіночого здоров‘я. 18 жовтня 2018 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться акція "Розмалюй жовтень в рожевий", присвячена дню боротьби з раком молочної залози. Захід буде організований командою локального представництва Української медичної студентської асоціації (UMSA) у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна за підтримки Профкому студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках програми "Здоров'я студентів".

17 жовтня 2018 року

Обрання нових членів Студентського наукового товариства медичного факультету

Студентське наукове товариство (СНТ) медичного факультету запрошує активних студентів усіх курсів на засідання, присвяченому обранню нових членів організації, розгорнутої презентації її діяльності, кейсів вдало реалізованих стажувань, грантів. Якщо Ви активні, хочете приєднатися до організації міжнародних конференцій, соціально-медичних акцій, хочете дізнатися про можливості від співпраці з Міжнародною федерацією студентів-медиків, запрошуємо Вас 17 жовтня о 15.00 на засідання в аудиторії 662.

9 жовтня 2018 року

Презентація UMSA-V.N. Karazin Kharkiv National University

9 жовтня відбудеться презентація Локального представництва Ukrainian Medical Students' Assosiation у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. В ході презентації кожен бажаючий зможе познайомитися зі структурою організації, основними комітетами та проектами, які впроваджуються. Також будуть презентовані можливості для проходження медичних стажувань.

5 жовтня 2018 року

Оголошується набір на навчальний курс «Основи кардіології»

Наукове товариство медичного факультету оголошує набір на навчальний курс для студентів 3-6 курсів «Основи кардіології», який буде проводитися за підтримки кафедри загальної практики-сімейної медицини. Перше засідання відбудеться 5 жовтня 2018 року об 11.00 годині. Тривалість першого засідання – 40 хвилин. Формат засідання: «Запитання – відповідь».

8 вересня 2018 року

Акція, присвячена Всесвітньому дню первинної допомоги!

Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує студентів взяти участь у акції, присвяченій Всесвітньому дню первинної допомоги. Захід відбудеться 08 вересня 2018 року з 10.00 до 11.30 перед центральним входом у ХНАТОБ імені Н. В. Лисенка.

24 травня 2018 року

XLVIII міжнародна науково-практична конференція «Застосування лазерів в медицині та біології»

24-25 травня 2018 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна заплановано проведення XLVIII міжнародної науково-практичної конференції «Застосування лазерів в медицині та біології», присвяченої пам’яті видатного українського фізіотерапевта та курортолога, д. мед. н., проф. Л. Д. Тондія. Конференцію організовано за участю Міністерства освіти і науки України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В. Т. Зайцева НАМН України», Харківської медичної академії післядипломної освіти та санаторію «Роща».

15 травня 2018 року

Фінал Кубку ректора по міні-футболу

15 травня 2018 року о 17.00 у спортивному комплексі «Каразінський» («Унівехт») буде проведений фінал Кубку ректора по міні-футболу! У фіналі змагатиметься команда медичного факультету та команда факультету радіофізики, біомедичних технологій та комп’ютерних систем.

26 квітня 2018 року

XV Міжнародна наукова конференцій студентів, молодих вчених та фахівців "Актуальні питання сучасної медицини"

Медичний факультет Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує Вас 25-26 квітня 2018 року взяти участь у XV Міжнародній науковій конференцій студентів, молодих вчених та фахівців "Актуальні питання сучасної медицини", присвяченої 213-річчю зі дня заснування та 25-річчю зі дня відродження медичного факультету Харківського національного університету В. Н. Каразіна.

25 квітня 2018 року

II з’їзд з питань біоетики студентів і молодих вчених на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Оргкомітет з’їзду запрошує студентів та молодих вчених медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяти участь у роботі II з’їзду з питань біоетики в рамках 79-ої Загальноуніверситетської наукової конференції на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, що пройде 25-27 квітня 2018 року.

4 квітня 2018 року

V міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених ВІСМО 2018

Студентське наукове товариство та Рада молодих вчених ВНЗ України «Буковинський державний медичний університет» запрошують студентів, аспірантів та молодих вчених медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна взяти участь у роботі V міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих вчених ВІСМО 2018, який відбудеться 4-6 квітня 2018 року у м. Чернівці на базі Буковинського державного медичного університету.

29 березня 2018 року

Третя щорічна науково-практична конференція молодих вчених «Проблеми сьогодення в педіатрії»

Рада молодих вчених ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України України», Наукове товариство медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Рада молодих вчених Харківської медичної академії післядипломної освіти повідомляють, що 29 березня 2018 року буде проведено третю щорічну науково-практичну конференцію молодих вчених з актуальних питань педіатрії, присвячену 25-річчю Національної академії медичних наук України, «Проблеми сьогодення в педіатрії». На конференції будуть представлені наукові досягнення студентів та молодих вчених віком до 35 років в різних галузях педіатрії та дитячої хірургії. Кращі роботи серед усних доповідей, стендових доповідей та тез будуть відзначені дипломами.

23 березня 2018 року

Круглий стіл «Терапевтичний альянс у практиці сімейного лікаря. Сучасний погляд: ризики, принципи, технології»

Кафедра психіатрії, наркології, неврології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує усіх бажаючих до участі у круглому столі «Терапевтичний альянс у практиці сімейного лікаря. Сучасний погляд: ризики, принципи, технології», який проходитиме на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна 23 березня 2018 року та розпочнеться о 10.00 годині у конференц-залі (ауд. № 650 – ім. проф. П. О. Бутковського) Північного корпусу Каразінського університету за адресою: Майдан Свободи, 6 (6 поверх).

16 лютого 2018 року

Зустріч претендента на посаду ректора, професора Віля Бакірова, з працівниками та студентами університету

16 лютого 2018 року у Каразінському університеті відбудеться зустріч претендента на посаду ректора, професора Віля Бакірова, з працівниками та студентами університету. Запрошуються усі бажаючі!

10 січня 2018 року

Збори трудового колективу учбово-допоміжного персоналу медичного факультету

До уваги співробітників медичного факультету! 10 січня 2018 року на медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна буде проведено збори трудового колективу учбово-допоміжного персоналу факультету.

21 грудня 2017 року

Студентська наукова конференція «Present-day trends in the treatment and diagnosis of socially significant diseases»

21 грудня 2017 року на базі кафедри загальної практики-сімейної медицини медичного факультету за підтримки Студентського наукового товариства та Українсько-африканського академічного центру Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбудеться студентська наукова конференція «Present-day trends in the treatment and diagnosis of socially significant diseases».

14 грудня 2017 року

Відкритий семінар, присвячений медичній реформі в Україні

14 грудня 2017 року о 14:00 у соціальній платформі «Накипіло» (вул. Свободи, 7/9, м. Харків. Україна, 61058) відбудеться відкритий семінар для студентів-медиків, молодих лікарів та вчених, присвячений медичній реформі в Україні. Всі бажаючі зможуть прийняти участь і не тільки прослухати інформацію, але й отримати відповіді на власні запитання. Головним спікером виступить заступник голови Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я України Тимофій Бадіков – безпосередній учасник процесів медичної реформи.

24 листопада 2017 року

Перший міжнародний конгрес Українського товариства дослідження волосся

23-24 листопада 2017 року у м. Київ буде проведено Перший міжнародний конгрес Українського товариства дослідження волосся (UHRS2017), у якому з доповідями візьмуть участь провідні світові фахівці та вітчизняні експерти. Структура конгресу відповідає традиціям проведення зустрічей Європейських та Всесвітніх конгресів по дослідженню волосся та включає наукові доповіді, пленарні засідання, практичні семінари, сателітні симпозіуми, участь громадських організацій, стендові доповіді, публікація тез доповідей тощо.

24 листопада 2017 року

Науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності, основа охорони праці та здоров’я»

Колектив кафедри загальної практики-сімейної медицини медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує Вас взяти участь в роботі ІХ науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності, основа охорони праці та здоров’я», яка відбудеться 23 та 24 листопада 2017 року на базі медичного факультету Каразінського університету. В конференції беруть участь студенти медичного факультету.Перейти до сторінки: