Анонси

1 січня 2026 року

Звернення до випускників медичного факультету Каразінського університету!

Шановні колеги, друзі, каразінці! Від імені медичного факультету, на якому кожен з нас зробив перші кроки у безмежний світ медичних знань, звертаємось до вас і просимо вашої допомоги! Адміністрацією факультету розпочато комплекс робіт по відновленню роботи Асоціації випускників та створення освітньо-професійного простору для випускників медичного факультету. Нас тисячі по всій планеті і ми хотіли б об’єднати всіх випускників у єдину спільноту з метою посилення авторитету та рейтингу Каразінського, взаємодопомоги та спілкування, організації зустрічей тощо.

18 вересня 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "Інструментальна функціональна діагностика зубо-щелепної системи при різних видах стоматологічного лікування"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в період з 18.09.2023 р. по 22.09.2023 р. (включно) заплановано проведення тренінгу з оволодіння практичними навичками "Інструментальна функціональна діагностика зубо-щелепної системи при різних видах стоматологічного лікування" для лікарів стоматологів всіх спеціальностей. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з завідувачем кафедри, д. мед. н., проф. А. Ю. Ніконовим.

11 вересня 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "Сучасні підходи, принципи та методики препарування твердих тканин зубів при стоматологічному лікуванні"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в період з 11.09.2023 р. по 15.09.2023 р. (включно) заплановано проведення тренінгу з оволодіння практичними навичками "Сучасні підходи, принципи та методики препарування твердих тканин зубів при стоматологічному лікуванні" для лікарів стоматологів всіх спеціальностей. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з завідувачем кафедри, д. мед. н., проф. А. Ю. Ніконовим.

1 серпня 2023 року

Запрошуємо слухачів до участі у липневих тренінгах Каразінської школи невідкладної та тактичної медицини

Команда інструкторів Каразінської школи невідкладної та тактичної медицини запрошує Вас взяти участь у тренінгах у липні місяці. Викладачі тренінгу є сертифікованими інструкторами Національної асоціації екстрених медичних техніків (США), Європейської ради реанімації та Американської асоціації хірургів, а програми заходів відповідають міжнародним стандартам.

15 липня 2023 року

Майстер-клас з реабілітації та фізичної терапії від позаштатної мобільної групи військових реабілітологів

В рамках реалізації договору про співпрацю між позаштатною групою фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків» та Каразінським університетом у липні 2023 року відбудеться 10-денний майстер-клас з фізичної терапії та реабілітації військовослужбовців для студентів та інтернів медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Заняття проводить група досвідчених інструкторів позаштатної групи фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків», до складу якої входять військові медики та фізичні реабілітологи з великим досвідом фізичної терапії та реабілітації військовослужбовців, які зазнали травм, ушкодження опорно-рухового апарату, одужують після поранень тощо.

5 липня 2023 року

Тренінг «Невідкладні стани: надання домедичної допомоги на місці подій»

5-6 липня 2023 року Каразінською школою невідкладної та тактичної медицини буде проведено останній пілотний тренінг "Невідкладні стани: надання домедичної допомоги на місці подій", який зібрав численні позитивні відгуки слухачів та став самим запотребуваним освітнім заходом Центру післядипломної медичної освіти для осіб немедичних спеціальностей. Розробники та викладачі курсу: лікар-анестезіолог, к.мед. д, доц. Марія МАТВЄЄНКО, лікар-нейрохірург Іван РУДАС, лікарі-анестезіологи Владислав ГВОЗДЬ та Сусанна АКСЕНКОВА.

4 липня 2023 року

Семінар "Вибранні питання у діагностиці та лікуванні хвороб волосся та шкіри голови"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна заплановано проведення семінару "Вибранні питання у діагностиці та лікуванні хвороб волосся та шкіри голови" для лікарів-дерматовенерологів. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри інфекційних хвороб та клінічної імунології медичного факультету на чолі з проф. Ю.С. Овчаренко.

23 червня 2023 року

Майстер-клас для студентів та лікарів-інтернів медичного факультету «Інструментальна мобілізація м’яких тканин і перкусійний масаж в реабілітації військовослужбовців. Техніки і практичне застосування»

В рамках реалізації договору про співпрацю між позаштатною групою фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків» та Каразінським університетом 23 червня 2023 року відбудеться перше відбірне заняття майстер класу з фізичної терапії та реабілітації військовослужбовців для студентів медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Заняття проводить група досвідчених інструкторів позаштатної групи фізичної терапії та реабілітації оперативного угруповання військ «Харків», до складу якої входять військові медики та фізичні реабілітологи з великим досвідом фізичної терапії та реабілітації військовослужбовців, які зазнали травм, ушкодження опорно-рухового апарату, одужують після поранень тощо.

22 червня 2023 року

Тренінг «Базові медичні маніпуляції в освітньому просторі»

Центр післядипломної медичної освіти запрошує 22.06.2023 р. о 11.00 абітурієнтів, студентів, аспірантів та лікарів-інтернів до участі у пілотному проєкті освітнього заходу «Базові медичні маніпуляції в освітньому просторі» на базі Симуляційного центру медичної підготовки Каразінського університету.

19 червня 2023 року

Тренінг з оволодіння практичними навичками "3D-технології в стоматологічній практиці"

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в період з 19.06.2023 р. по 23.06.2023 р. (включно) заплановано проведення тренінгу з оволодіння практичними навичками "3D-технології в стоматологічній практиці" для лікарів стоматологів всіх спеціальностей. Розробники та викладачі курсу - колектив кафедри стоматології медичного факультету на чолі з завідувачем кафедри, д. мед. н., проф. А. Ю. Ніконовим.Перейти до сторінки: