Анонси

16 червня 2019 року

«Шалений клініцист»

Студентське наукове товариство запрошує тебе долучитися до команди найталановитіших лікарів та проявити свої навички в діагностуванні різноманітних захворювань!

16 травня 2019 року

Круглий стіл «Шлях від студента до науковця»

Наукове товариство медичного факультету оголошує реєстрацію на навчально-пізнавальний захід «Шлях від студента до науковця»,метою якого є популяризація методології наукових досліджень. Спікерами будуть молоді науковці, які зможуть детально розповісти про всі незрозумілі подробиці та майбутні перспективи наукових досліджень. Ми чекаємо саме на тебе!

18 квітня 2019 року

Вибори нового складу локального представництва UMSA-Karazin

18 квітня відбудуться вибори нового складу Локального представництва ГО «Українська медична студентська асоціація» в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

9 квітня 2019 року

Візит Посла Європейського Союзу в України до Каразінського університету

Звертаємо Вашу увагу, що 9 квітня 2019 року Каразінський університет з офіційним візитом вперше відвідає Посол Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі. У програмі візиту заплановано проведення зустрічі зі студентами та зацікавленими представниками Університету. У фокусі уваги зустрічі – тема інтеграції та європейського майбутнього України. До дискусії запрошуються студенти, аспіранти, науковці та широка громадськість Каразінського університету.

3 квітня 2019 року

Вечір «L’inspiration printanière» на честь Французької весни у Харкові

Кафедра німецької та французької мов факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує студентів медичного факультету взяти участь у вечорі «L’inspiration printanière», який відбудеться на честь Французької весни у Харкові 3 квітня 2019 року о 13.30 у ауд. 8/23 Головного корпусу Університету.

28 березня 2019 року

XVI Міжнародна наукова конференція студентів, молодих вчених та спеціалістів "Актуальні питання сучасної медицини"

Медичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує Вас 28-29 березня 2019 року взяти участь у XVI Міжнародній науковій конференцій студентів, молодих вчених та спеціалістів "Актуальні питання сучасної медицини", приуроченій 25-річчю від дня відродження кафедр внутрішньої медицини, хірургічних хвороб, загальної та клінічної імунології та алергології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

15 березня 2019 року

Науково-практична конференція «Можливості та досягнення сучасної фармакотерапії в практиці невролога»

Запрошуємо науковців та практикуючих лікарів взяти участь в роботі науково-практичної конференції «Можливості та досягнення сучасної фармакотерапії в практиці невролога», яка відбудеться 14-15 березня 2019 року в м. Харків, Premier Palace Hotel Kharkiv (пр. Незалежності, 2). Конференцію організовано за участі співробітників кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

14 березня 2019 року

Науково-практична конференція «Здорове око – здоровий зір»

Асоціація африканських студентів-медиків медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує взяти участь у офтальмологічній науково-практичній конференції «Здорове око – здоровий зір», метою якої є обговорення результатів останніх досліджень та актуальних тем у офтальмології.

20 лютого 2019 року

Студентське Наукове Товариство запрошує взяти участь у циклі воркшопів від Катерини Куницької

Зустрічі відбуваються у рамках навчально-просвітницького циклу «Від ідеї – до дії», створеного Громадською спілкою "Центр інновацій "Сходи в Майбутнє" з метою партнерства ініціативних та підприємливих особистостей задля пошуку та впровадження інновацій в сферу охорони здоров’я!

9 лютого 2019 року

Другий міжнародний конгрес Українського товариства дослідження волосся (UHRS 2019)

9-10 лютого 2019 року у м. Київ (Україна) буде проведений другий міжнародний Конгрес Українського товариства дослідження волосся (UHRS 2019), участь у якому візьмуть провідні вчені з трьох континентів планети! Конгрес стане квінтесенцією професійної інформації для фахівців, зацікавлених розвитком трихологічної науки та практики.

7 лютого 2019 року

Практична конференція «Психосоціальний супровід родин воїнів ООС»

Запрошуємо Вас до практичної конференції «Психосоціальний супровід родин воїнів ООС», яка відбудеться 7-8 лютого 2019 року. Конференція внесена до реєстру наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні УкрІНТЕІ (посвідчення № 630 від 18 грудня 2018 року).

1 лютого 2019 року

Практична конференція «Супервізія як інструмент професійного розвитку спеціалістів, що працюють із психічної травмою»

Запрошуємо Вас до практичної конференції «Супервізія як інструмент професійного розвитку спеціалістів, що працюють із психічної травмою», яка відбудеться 1-3 лютого 2019 року. Конференція внесена до реєстру наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні УкрІНТЕІ.

31 грудня 2018 року

Розклад майстер-класів від студеньського наукового гуртка педіатрії

Студентське наукове товариство запрошує усіх зацікавлених у педіатрії та вивченні англійської мови приєднатися до роботи студентського наукового гуртка з педіатрії. Ознайомитися з розкладом воркшопів Ви зможете за посиланням. Зазначимо, що заняття проводяться виключно на англійській мові.

29 листопада 2018 року

Конференція з міжнародною участю «Біопсихосоціальний підхід у медицині»

Кафедра психіатрії, наркології, неврології та медичної психології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує взяти участь у роботі наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з міжнародною участю «Біопсихосоціальний підхід у медицині», яку буде проведено 29 листопада 2018 року. Конференція внесена до реєстру наукових, науково-технічних симпозіумів, з’їздів, конференцій, семінарів, нарад в Україні УкрІНТЕІ.

21 листопада 2018 року

Університетська олімпіада з німецької та французької мов

21 листопада 2018 року кафедрою німецької та французької мов факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна буде проведена університетська олімпіада з німецької та французької мов серед студентів немовних факультетів університету.

15 листопада 2018 року

Науково-практична конференція «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків»

15-16 листопада 2018 року ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківська медична академія післядипломної освіти та медичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошують науковців та фахівців взяти участь у роботі щорічної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків».

15 листопада 2018 року

Вибори нового складу локального представництва UMSA-Karazin

15 листопада о 15:00 відбудуться вибори нового складу Локального представництва ГО «Українська медична студентська асоціація» в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

15 листопада 2018 року

Друге засідання в рамках освітнього проекту «Neurological control”

15 листопада, о 16:00 відбудеться друге засідання в рамках освітнього проекту «Neurological control”. Захід буде організовано представниками Української медичної студентської асоціації на базі ДУ "Інтитут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", за підтримки кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров‘я студентів».

4 листопада 2018 року

День відкритих дверей у Каразінському університеті!

4 листопада 2018 року Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна проводить День відкритих дверей. Початок заходу заплановано о 8.30 у холі Головного корпусу Університету. Зустріч з абітурієнтами медичного факультету відбудеться об 11.00 в ауд. 581 Північного корпусу Університету. Запрошуються усі зацікавлені!

1 листопада 2018 року

Перше засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control"

1 листопада, з 16:00 до 18:30 відбудеться перше засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control”. Захід буде організовано представниками Української медичної студентської асоціації на базі ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", за підтримки кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров‘я студентів».

31 жовтня 2018 року

Можливість закордонного стажування від УМСА для студенів медичного факультету!

Ukrainian Medical Students' Association (UMSA) оголошує набір на професійні стажування у період з квітня 2019 року до березня 2020 року включно! Найближчим часом ми повідомимо про відкриття набору (відкриття аплікаційної форми) для студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

26 жовтня 2018 року

Акція «Почни піклуватися про серце - продовжи своє життя».

26 жовтня, з 12:00 до 14:00 відбудеться соціально-медична акція «Почни піклуватися про серце - продовжи своє життя». Захід буде організовано представниками Української медичної студентської асоціації в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров'я студентів».

26 жовтня 2018 року

Другий цикл курсу "Основи кардіології"

Наукове товариство медичного факультету анонсує другий цикл курсу "Основи кардіології", для студентiв 3-6 курсiв, який проводиться за підтримки кафедри загальної практики-сімейної медицини.

18 жовтня 2018 року

Акція «Розмалюй жовтень в рожевий»

Акція «Розмалюй жовтень в рожевий»- перша акція в рамках проекту жіночого здоров‘я. 18 жовтня 2018 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться акція "Розмалюй жовтень в рожевий", присвячена дню боротьби з раком молочної залози. Захід буде організований командою локального представництва Української медичної студентської асоціації (UMSA) у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна за підтримки Профкому студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна у рамках програми "Здоров'я студентів".

17 жовтня 2018 року

Обрання нових членів Студентського наукового товариства медичного факультету

Студентське наукове товариство (СНТ) медичного факультету запрошує активних студентів усіх курсів на засідання, присвяченому обранню нових членів організації, розгорнутої презентації її діяльності, кейсів вдало реалізованих стажувань, грантів. Якщо Ви активні, хочете приєднатися до організації міжнародних конференцій, соціально-медичних акцій, хочете дізнатися про можливості від співпраці з Міжнародною федерацією студентів-медиків, запрошуємо Вас 17 жовтня о 15.00 на засідання в аудиторії 662.

9 жовтня 2018 року

Презентація UMSA-V.N. Karazin Kharkiv National University

9 жовтня відбудеться презентація Локального представництва Ukrainian Medical Students' Assosiation у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна. В ході презентації кожен бажаючий зможе познайомитися зі структурою організації, основними комітетами та проектами, які впроваджуються. Також будуть презентовані можливості для проходження медичних стажувань.

5 жовтня 2018 року

Оголошується набір на навчальний курс «Основи кардіології»

Наукове товариство медичного факультету оголошує набір на навчальний курс для студентів 3-6 курсів «Основи кардіології», який буде проводитися за підтримки кафедри загальної практики-сімейної медицини. Перше засідання відбудеться 5 жовтня 2018 року об 11.00 годині. Тривалість першого засідання – 40 хвилин. Формат засідання: «Запитання – відповідь».

8 вересня 2018 року

Акція, присвячена Всесвітньому дню первинної допомоги!

Харківська обласна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує студентів взяти участь у акції, присвяченій Всесвітньому дню первинної допомоги. Захід відбудеться 08 вересня 2018 року з 10.00 до 11.30 перед центральним входом у ХНАТОБ імені Н. В. Лисенка.

24 травня 2018 року

XLVIII міжнародна науково-практична конференція «Застосування лазерів в медицині та біології»

24-25 травня 2018 року у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна заплановано проведення XLVIII міжнародної науково-практичної конференції «Застосування лазерів в медицині та біології», присвяченої пам’яті видатного українського фізіотерапевта та курортолога, д. мед. н., проф. Л. Д. Тондія. Конференцію організовано за участю Міністерства освіти і науки України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В. Т. Зайцева НАМН України», Харківської медичної академії післядипломної освіти та санаторію «Роща».

15 травня 2018 року

Фінал Кубку ректора по міні-футболу

15 травня 2018 року о 17.00 у спортивному комплексі «Каразінський» («Унівехт») буде проведений фінал Кубку ректора по міні-футболу! У фіналі змагатиметься команда медичного факультету та команда факультету радіофізики, біомедичних технологій та комп’ютерних систем.Перейти до сторінки: