Анонси

2 грудня 2015 року

Акція "Приречені чи ні?" до дня боротьби зі СНІДом

1 грудня 2015 року Наукове товариство Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, сумісно з Харківським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом, за підтримки ТОВ "Велнес Медікал", проводитимуть акцію «Приречені чи ні?», присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Головною нашою метою є звернення уваги суспільства на цю проблему. В Україні, серед країн Східної Європи і Центральної Азії, ступінь поширеності ВІЛ/СНІД найвищий. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. В Україні зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. За оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становила до 820 тисяч.
Червона стрічка вже котрий рік є символом солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. Вона є обов’язковим атрибутом відповідних акцій.
У програму заходу входить лекція Лещенко Дмитра Юрійовича, лікаря-психіатра, спеціаліста Харківського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом з циклу "Профілактика та боротьба зі СНІДом, хворобами, що передаються статевим шляхом", а також з 13:00 у фойє Північного корпусу запрошуємо всіх взяти участь в акції "ПРИРЕЧЕНІ ЧИ НІ?".


Не залишайтеся байдужими! Ми чекаємо на вас!