Абітурієнтам

УВАГА!

З питань вступу просимо звертатися за телефоном +380(68)569-65-99 (Viber), +380(73)179-74-54 (Telegram) або електронною поштою vstup.med@karazin.ua!

Адреса відбіркової комісії: м.Харків, майдан Свободи, 4, каб. 3-74.

Оригінали документів про освіту можна надсилати поштою на офіційну адресу університету: майдан Свободи 4, 61022, Харків. Для доставки через поштового оператора Нова пошта використовуйте контактний номер +380 (73) 179-74-54, кур'єрска доставка (про номер відділення домовлятися окремо за телефоном +380(68)569-65-99 (Viber) або +380(73)179-74-54 (Telegram).

Слава Україні!

Медичний факультет Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна є структурним підрозділом вищого навчального закладу державної форми власності, провідною метою якого є підготовка високоякісних лікарів європейського рівню другого (магістерського) рівню за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» кваліфікації «Магістр медицини. Лікар». Медичний факультет надає можливість своїм студентам отримати вищу медичну освіту у стінах класичного університету з розширеним об’ємом фундаментальних знань та поєднанням у навчальному процесі традиційних та інноваційних підходів до навчання. Необхідною та суттєвою складовою вищої медичної школи нашого Університету є академічна тріада – єдність освіти, науки та клінічної практики.

З історією факультету та університету, а також с факультетом на сучаносму етапі його розвитку можна ознайомитися у розділі нашого сайту "Про факультет". Рекомендуємо звернути увагу на рейтингові показники діяльності факультету, переваги класичної університетської освіти, яка надається нашим студентам, стан матеріально-технічного забезпечення навчальної діяльності, склад науково-педагогічного колективу, перелік клінічних баз, на яких проходить вивчення студентами медичного факультету клінічних дисциплін, та інші розділи сайту. Обов’язково відвідайте фотогалерею медичного факультету та перегляньте відео про факультет та університет.