Спортивне життя - виховання здорового покоління

На медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна створені всі умови для фізичного розвитку та збереження здоров’я студентів.

У масштабі Університету на постійній основі проводяться змагання на кубок ректора з міні-футболу, баскетболу, настільного та великого тенісу та з інших видів спорту. Збірні команди Університету, у склад яких входять і студенти медичного факультету, щорічно приймають участь та займають призові місця у студентській Спартакіаді серед вищих навчальних закладів Харківської області, у спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабу.

Для студентів, що мають відповідну спортивну підготовку, працюють секції з таких видів спорту, як баскетбол, волейбол, бокс, кікбоксинг, теніс, настільний теніс, фехтування, футбол та міні-футбол, легка атлетика, пауерліфтинг, фітнес, самбо, спортивне орієнтування, шахи та шашки, самозахист, водний туризм тощо.

Всі студенти медичного факультету мають можливість займатися фізичною культурою на протязі всього періоду навчання під керівництвом досвідчених викладачів кафедри фізичного виховання Університету з використанням сучасного спортивного обладнання та інвентарю.

За ініціативою ректора Каразінського університету, академіка НАН України, проф. В. С. Бакірова проводиться низка заходів щодо збереження та зміцнення здоров’я студентів. Так, медичний факультет силами науково-педагогічних співробітників, лікарів-клініцистів та студентів Наукового товариства медичного факультету є співвиконавцем університетської програми «Здоров’я студентів», в ході реалізації якої на науковій основі розроблена та втілюється низка заходів щодо збереження та зміцнення здоров’я студентів, формування морально, фізично та психічно здорового покоління.