Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 325

21 вересня 2021 року

Викладачі кафедри загальної та клінічної патології пройшли міжнародне стажування в Університеті Фатіха Султана Мехмета (Туреччина)

Викладачі кафедри загальної та клінічної патології пройшли міжнародне стажування в Університеті Фатіха Султана Мехмета (Туреччина)

Викладачі кафедри загальної та клінічної патології медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна доцент Ткаченко Наталія Олександрівна, доцент Ремньова Наталія Олексіївна та завідувач кафедри професор Проценко Олена Сергіївна пройшли міжнародне стажування в Університеті Фатіха Султана Мехмета /Fatih Sultan Mehmet University, Туреччина, м. Стамбул, з 13 серпня по 18 вересня 2021 року.

Викладачі пройшли курс очних, дистанційних та комбінованих занять на базі університету з метою підвищення та вдосконалення знань щодо використання сучасних медіа технологій в умовах дистанційної та змішаної форм навчання у вищій школі (180 годин, 6 ECTS). Викладачі вивчали методику використання в практиці вищої школи різних платформ для дистанційної та змішаної форм навчання та особливості організації учбового процесу в умовах дистанційної та змішаної форм навчання.


Фотозвіт з заходу: