Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 2940

13 червня 2019 року

Студентська конференція щодо порушення чинного законодавства України під час впровадження та проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для студентів 3 курсу

Студентська конференція щодо порушення чинного законодавства України під час впровадження та проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для студентів 3 курсу

06 червня 2019 року на медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було проведено студентську конференцію, участь у якій взяли понад 450 іноземних студентів та студентів-громадян України медичного факультету. У якості спікерів та спостерігачів були також присутні: декан медичного факультету, д. мед. н., проф. І. В. Белозьоров, заступник декана медичного факультету з навчальної роботи, к. мед. н., доц. О. О. Власенко, заступник директора Навчально-наукового інституту міжнародної освіти з виховної та адаптаційної роботи А. С. Поліванцев, фахівець I категорії Навчально-наукового інституту міжнародної освіти М. О. Більовський, студенти інших курсів та викладачі медичного факультету.

За результатами аналізу численних нормативно-правових актів та шляхом консолідації матеріалів доповідей спікерів конференції виявлено, що під час впровадження та проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту допущені численні порушення чинного законодавства та прав студентів.

Студентським активом сформовано лист-звернення до керівників державних відомств та департаментів, послів інших країн, студенти з яких навчаються на медичному факультеті, та інших уповноважених осіб з метою призупинення дії деяких нормативно-правових актів, які порушують чинне законодавство України та права студентів.

Зі змістом листа-звернення можна ознайомитись за посиланням.

Англомовна версія листа-звернення доступна за посиланням.