Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 879

24 грудня 2018 року

Третє засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control"

Третє засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control"

13 грудня 2018 року відбулося третє засідання в рамках освітнього проекту "Neurological control". Захід був організований представниками Української медичної студентської асоціації, в рамках роботи комітету “Медична освіта (SCOME)”, на базі ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України", за підтримки кафедри клінічної неврології, психіатрії та наркології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, в рамках університетської програми «Здоров'я студентів».

Студенти отримали змогу розібрати унікальний клінічний випадок диффузної астроцитоми, основні аспекти діагностики і лікування, а також відпрацювати практичні навички.

Команда UMSA-Karazin висловлює подяку д.м.н., проф., провідному науковому співробітнику ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» Івану Костянтиновичу Волошину-Гапонову та молодшому науковому співробітнику, лікарю-нейрохирургу Дагеру Насіфу Ільясу за підтримку в реалізації проекту та бажання поділитися своїми знаннями зі студентами!