Новини

30 квітня 2017 року

Студенти медичного факультету – переможці та призери у загальноуніверситетських змаганнях з атлетичного двобор’я

Студенти медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Марк Чуйко та Артем Сербенюк вдало виступили у загальноуніверситетських змаганнях з атлетичного двобор’я, які відбулися 29 квітня 2017 року на базі спортивного комплексу університету «Уніфехт». У рамках атлетичного двобор’я студенти змагалися у жимі штанги лежачи від грудей та у підтягуванні на перекладині.

За результатами змагань у командному заліку команда медичного факультету стала переможцем та зайняла 1 місце, а у особистому заліку наші студенти посіли 2 (Марк Чуйко) та 3 (Артем Сербенюк) місця та стали срібними та бронзовими призерами змагань.

Адміністрація та науково-педагогічний колектив вітає наших спортсменів та бажає їм подальших успіхіву спорті та навчанні!