Новини

18 квітня 2016 року

Жіноча команда медичного факультету з баскетболу – переможець студентської Спартакіади!

14 квітня 2016 року відбувся фінал змагань 66-ї студентської Спартакіади Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з баскетболу 3х3. Жіноча команда медичного факультету у складі Сахно Валерії, Деліч Олени і Назаренко Анни у фіналі перемогла команду філософського факультету і посіла перше місце.

Раніше, чоловіча команда факультету з баскетболу 5х5 завоювала 5-е місце в університетські заліку.

Також, 19 квітня відбудеться заключна гра в рамках «Студентської ліги» з баскетболу, де Валерія Сахно та Анна Назаренко представлятимуть збірну університету.

Вітаємо наших студентів і бажаємо подальших спортивних і навчальних досягнень!