Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1352

22 січня 2016 року

Студенти медичного факультету поспілкувалися зі школярами щодо здорового способу життя

Студенти медичного факультету поспілкувалися зі школярами щодо здорового способу життя

Студенти медичного факультету разом з викладачами кафедри гігієни та соціальної медицини медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в рамках Дня здоров'я провели навчально-інформаційну лекцію для школярів старших класів харківської гімназії №169. Під час зустрічі студенти 5 курсу англійської форми навчання продемонстрували учням наочні матеріали, мультимедійні презентації на тему здорового способу життя.

Учні гімназії в свою чергу також підготували виступи щодо пропаганди здорового способу життя, важливості превентивного виховання дітей і підлітків. Спілкування та виступи проходили виключно англійською мовою.

Виїзні лекції проводяться щорічно зусиллями кафедри гігієни та соціальної медицини медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Студенти спільно з викладачами кафедри беруть участь у заходах щодо формування здорового способу життя школярів, організації круглих столів та лекцій з батьками учнів шкіл. Таким чином, студенти вже на етапі навчання отримують безцінний досвід у галузі профілактичної медицини.


Фотозвіт з заходу: