Новини

18 червня 2024 року

Про реєстрацію на єдиний вступний іспит для вступників до аспірантури

Про реєстрацію на єдиний вступний іспит для вступників до аспірантури

Для вступників до аспірантури (спеціальність 222 "Медицина") необхідно з 07 по 29 травня 2024 р. зареєструватись на єдиний вступний іспит (ЄВІ)

У 2024 році для допуску до вступного іспиту з іноземної мови для вступу на навчання для здобуття ступеня доктора філософії потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ).

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття наукового ступеня PhD, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті буде проводитись у такі терміни:

  • основний – 7–29 травня (для участі в основній сесії);
  • додатковий – 17–21 червня (для участі в додатковій сесії – у цей період матимуть змогу зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити під час основного періоду реєстрації).

Реєстрацію здійснює приймальна комісія Каразінського університету. Технічно реєстрація відбуватиметься за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують Державне підприємство «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Процедура реєстрації проводиться відповідно до Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Для зареєстрованих учасників / учасниць на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

АЛГОРИТМ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ

1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:

  • роздрукована і заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (ЗАЯВА АНКЕТА);
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ).

2. За умови дистанційної реєстрації надішліть на електронну адресу приймальної комісії vstup.med@karazin.ua скановані копії або фотокопії реєстраційних документів та заповнену заяву-анкету, на яку накладено квалiфiкований електронний пiдпис (КЕП/ЕЦП) вступника.

У темі листа обов’язково зазначте:

"Прошу зареєструвати на ЄВІ" та ваше прізвище, ім’я, по батькові)

3. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний листок можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

Для консультації з питань реєстрації на ЄВІ просимо звертатися за телефоном +380(68)569-65-99 (Viber), +380(73)179-74-54 (Telegram)

Календарний план

Наказ про затвердження Загальних характеристик екзаменаційних робіт ЄВІ

Додаткову інформацію можна отримати на сайті УЦОЯ та у відділі аспірантури Каразінського.

Вступ-2024 до аспірантури