Анонси

17 грудня 2022 року

2-й Симпозіум Українського Товариства дослідження волосся (UHRS CHARITY CHRISTMAS SYMPOSIUM 2022)

Багато років ми об'єднуємо науку та практику, лікарів та пацієнтів, експертів та молодих фахівців, провідні наукові асоціації для створення дружніх професійних зв'язків, інтеграції та ретрансляції світових трихологічних знань. Але сьогодні наше основне завдання – підтримати один одного та зробити все для нашої якнайшвидшої перемоги та продемонструвати, що лише в єдності сила.

17 грудня 2022 року відбудеться благодійний віртуальний івент UHRS CHARITY CHRISTMAS SYMPOSIUM 2022. Бо Різдво - саме той час, щоб торкнутися кожного серця любов’ю та турботою. Зібрані гроші з проданих квитків будуть перераховані на підтримку Зброєних сил України.

Наукова складова конгресу буде присвячена найбільш поширеній патології волосся - андрогенетичній алопеції та максимально орієнтована на клінічну практику. Для обговорення останніх інновацій у сфері діагностикі та терапії андрогенетичній алопеції, разом з українськими експертами, висловили готовність визнані світові фахівці, запрошені топ-спікери заходу – професор Лідія Рудницька (Польща), доктор Серхіо Ваньо Гальван (Іспанія), доктор Маріанна Сенна (США), професор Ніно Лорткіпанідзе (Грузія). Вже традиційною в програмі наукових івентов UHRS буде запропоновано інтерактивний клініко-трихологічний квіз. Та ми будемо раді нагородити корисними призами та тревел грантами на міжнародні івенти по дослідженню волосся переможців конкурсу.

Реєстрація за посиланням

Картка заходу