Анонси

14 лютого 2020 року

Науковий симпозіум з міжнародною участю «Інноваційні технології та мультидисциплінарні аспекти у роботі сучасного лікаря»

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, кафедра педіатрії № 2 та Східноукраїнська академія педіатрії запрошує педіатрів, сімейних лікарів, лікарів загальної практики, акушерів-гінекологів, клінічних фармацевтів, лікарів-інтернів, студентів медичних факультетів та всіх бажаючих взяти участь у роботі наукового симпозіуму з міжнародною участю «Інноваційні технології та мультидисциплінарні аспекти у роботі сучасного лікаря», який відбудеться 14 лютого 2020 року у колонній залі північного корпусу Харківського Національного Університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 6).

Головна ідея Симпозіуму – об'єднати зусилля педіатрів, клінічних фармацевтів, акушерів-гінекологів, спеціалістів вузького профілю та лікарів загальної практики у межах вимог безперервного професійного розвитку лікаря та налагодити міждисциплінарний діалог для покращення якості надання медичних послуг дитячому населенню.

Згідно Європейським стандартам проведення наукових конференцій, симпозіумів та Конгресів, усіма спікерами у доповідях задекларовано конфлікт інтересів та відсутня пряма або завуальована реклама лікарських засобів.

Реєстрація за посиланням.

Лист-запрошення