Анонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 859

15 листопада 2017 року

Відтермінований ректорський контроль рівню знань та вмінь студентів 3 курсу з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»

15 листопада 2017 року на медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Навчальним центром менеджменту якості та моніторингу освітнього процесу університету заплановано проведення відтермінованого ректорського контролю рівню знань та вмінь студентів факультету з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія» за темами 3 та 4 семестрів навчання (модулі «Загальна мікробіологія», «Загальна імунологія», «Загальна вірусологія» та «Спеціальна вірусологія»).

Контрольні заходи будуть проведені у формі комп’ютерного тестування у комп’ютерних класах факультету протягом дня 15 листопада 2017 року за графіком, що додається нижче. Відповідальний за проведення відтермінованого ректорського контролю знань та вмінь студентів з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія» - к. мед. н., доцент кафедри загальної та клінічної імунології та алергології О. П. Козлов. Явка студентів 3 курсу на захід суворо обов’язкова!

Графік проведення відтермінованого ректорського контролю з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія»