Анонси

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 1209

26 травня 2017 року

І студентська науково-практична конференція «Перспективи та сучасні тенденції розвитку клінічної вірусології»

26 травня 2017 року відбудеться перша в історії відродженого у стінах Каразінського університету медичного факультету студентська науково-практична конференція з мікробіології «Перспективи та сучасні тенденції розвитку клінічної вірусології».

Конференція проводиться вперше, але, сподіваємось, стане традиційною та щорічною подією на медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та сприятиме популяризації дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія» серед студентів та поглибленому її вивченню. Організатором конференції є кафедра загальної та клінічної імунології та алергології медичного факультету; модератори конференції – викладачі мікробіології, вірусології та імунології: к. біол. н., доц. С. Г. Маланчук (для студентів англомовної форми навчання) та к. мед. н., доц. О. П. Козлов (для студентів україномовної форми навчання).

На конференції будуть представлені доповіді студентів, присвячені найгострішим та найактуальнішим питанням у сучасній вірусології. В ході підготовки студенти отримають поглиблені знання за темою доповіді та розвинуть майстерність підготовки постерної доповіді.

Конференцію буде проведено у два етапи. На першому етапі буде проведено дистанційну оцінку членами журі (список членів журі дистанційного етапу конференції додається) постерних доповідей за певними критеріями (схема оцінювання додається). Всі постерні доповіді буде розміщено у електронному репозиторії Каразінського університету. За результатами голосування членів журі будуть відібрані кращі 15 постерних доповідей, які будуть заслухані в ході другого етапу конференції. Кращі доповідачі та автори постерних доповідей будуть нагороджені дипломами та сертифікатами.

Відкриють другий етап конференції вітальними словами декан медичного факультету, д. мед. н., проф. І. В. Белозьоров та завідувач кафедри загальної та клінічної імунології та алергології, директор ДУ «Інститут мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова НАНМ України», д. мед. н., проф. М. М. Попов.

Другий етап конференції буде проведено 26 травня 2017 року о 15.15 в ауд. 580 Північного корпусу Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.

Запрошуємо до участі студентів всіх курсів медичного факультету!

Інформація про конференцію

Програма-запрошення на конференцію