Анонси

16 квітня 2016 року

Конференція "Актуальні питання сучасної медицини - 2016"

Наукове товариство медичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна запрошує вас взяти участь у XIIІ Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини», яка відбудеться 14-15 квітня 2016 р.

«Актуальні питання сучасної медицини» – це місце зустрічі талановитих студентів, аспірантів, лікарів-інтернів та ординаторів в одному із найстаріших університетів східної Європи. Щорічно Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна збирає молодих вчених медичних ВНЗ та НДІ України, Росії, Білорусії, Казахстану, Молдови, Таджикистану та інших країн.

Кожен учасник може безпосередньо взяти участь у конференції, виступивши з результатами своїх наукових робіт на пленарних засіданнях секцій конференції, або стати заочним учасником конференції, надрукувавши тези своєї роботи у збірнику тез конференції. Найкращі роботи традиційно нагороджуються дипломами та цінними призами. Усі учасники, які не будуть присутні на конференції, отримають свої збірники тез поштою.

Організатори міжнародної наукової конференції «Актуальні питання сучасної медицини» мають на меті зробити все можливе, аби усі учасники конференції мали змогу не тільки обмінятися своїми науковими надбаннями, а й з задоволенням провести час в Першій столиці, одному із найбільших міст України – Харкові.

Сподіваємось, що у кожного учасника конференції залишаться лише приємні спогади від участі у Міжнародній науковій конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини»!

Детальну інформацію про конференцію можна отримати за посиланням.