Навчальний центр естетичної медицини

Загальна інформація


Навчальний центр естетичної медицини відкрито у вересні 2009 року при медичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Він є одним з провідних навчальних центрів міста Харкова, який навчаϵ фахівців з лікувальної фізичної культури, масажу та естетичної косметології. Випускники Навчального центру естетичної медицини затребувані и працюють у лікувальних закладах, фітнес центрах та SPA-центрах, як у нашій країні, так і за її межами.

Історія заснування


З метою підвищення знань населення з питань лікувально-фізичної культури, лікувального та профілактичного масажу, естетичної косметології у вересні 2009 року було засновано Навчальній центр естетичної медицини. С початку 2015 навчального року у Навчальному центрі розроблені та впроваджуються нові направлення курсів – це курси фізичної реабілітації ( очно-дістанційна форма навчання) та курси дієтології. З дня засновування і до наших часів Навчальним центром керує Жукова Лариса Борисівна.

Матеріально-технічне забезпечення


Навчальний центр має повністю обладнанні аудиторії для проведення практичних занять з лікувального та естетичного масажу, лікувально-фізичної культури, фізичної реабілітації та естетичної косметології.

Керівник


Керує Навчальним центром естетичної медицини Жукова Лариса Борисівна. Вона у 1997 році закінчила Харківську державну академію фізичної культури за фахом «Фізична реабілітація». У цьому ж році Жукова Л. Б. вступила до аспірантури ХаДАФК за фахом «Фізична реабілітація», а після її закінчення (з 2000 року) залишилася працювати викладачем на кафедрі «Спортивної медицини та фізичнїі реабілітації» у Академії фізичної культури. З 2004 року Жукова Л. Б. працювала старшим викладачем кафедри «Цивільної оборони, медицини катастроф та основ медичних знань» медичного факультету у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Жуковою Л. Б. написано 14 наукових статей, головною темою яких є питання фізичної реабілітації.

Колектив


Колектив Навчального центру складається з директора Центру, двох лаборантів та чотирьох викладачів, які є провідними фахівцями Харкова з питань масажу, естетичної косметології та лікувально-фізичної культури. Викладачі навчального центру постійно підвищують свій професійний рівень, відвідують навчальні семінари та майстер класи.

Навчальна робота


Навчальний центр проводить навчання за наступними курсами:

  • лікувально-фізична культура;
  • масаж;
  • естетична косметологія;
  • дієтологія;
  • фізична реабілітація.

Навчання проводиться за спеціально розробленими робочими програмами, які розраховані не тільки на студентів-медиків, але й на немедичний контингент, які вирішили змінити сферу своєї діяльності та отримати нові знання в області медицини та естетики.

Для слухачів Навчального центру окрім основних курсів, проводяться додаткові спеціалізовані майстер-класи та семінари, які допомагають їм у подальшій праці.

Співробітниками Навчального центру естетичної медицини розроблені методичні посібники з лікувально-фізичної культури, з косметології та масажу.

Контактна інформація


Адреса: 61022, м. Харків, пл. Свободи 6, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, медичний факультет, Навчальний центр естетичної медицини, ауд. 671, 673.

Сайт

Групи Навчального центру у соціальних мережах: посилання 1 та посилання 2

Електрона пошта:

Телефон:

На мапі