Анонси

1 січня 2026 року

Звернення до випускників медичного факультету Каразінського університету!

Шановні колеги, друзі, каразінці! Від імені медичного факультету, на якому кожен з нас зробив перші кроки у безмежний світ медичних знань, звертаємось до вас і просимо вашої допомоги! Адміністрацією факультету розпочато комплекс робіт по відновленню роботи Асоціації випускників та створення освітньо-професійного простору для випускників медичного факультету. Нас тисячі по всій планеті і ми хотіли б об’єднати всіх випускників у єдину спільноту з метою посилення авторитету та рейтингу Каразінського, взаємодопомоги та спілкування, організації зустрічей тощо.

На початковому етапі реалізації проєкту просимо вас допомогти з формуванням бази випускників (обіцяємо відсутність спаму та беззмістовних повідомлень). Просимо інформувати всіх знайомих, одногрупників, однокурсників і всіх доступних з переліку ваших контактів випускників медичного факультету Каразінського університету.

З метою збору контактної інформації та узагальнення деяких питань, просимо вас заповнити Google-форму (не більше 3 хвилин). Будемо на зв’язку! Каразінський живе та працює! Флагман освітнього фронту впродовж всього повномасштабного вторгнення окупантів, частинка якого у серці кожного з вас! Завчасно вдячні за ваш час та прагнення до формування спільноти випускників медичного факультету Каразінського університету!

Google-форму для випускників всіх років на постійній основі закріплено у розділі «Анонси» офіційного веб-сайту медичного факультету за посиланням.