Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 323

15 квітня 2017 року

Акція «Епілепсія? - Переможемо!»

Акція «Епілепсія? - Переможемо!»

12 квітня 2017 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна проведено соціально-медичну акцію «Епілепсія? - Переможемо!», присвячену Міжнародному дню боротьби з епілепсією. В ході акції всі бажаючі змогли дізнатися про історію Всесвітнього дня боротьби з епілепсією, причини і механізми виникнення цього захворювання, варіанти перебігу і клінічні прояви, а також про правила надання першої допомоги при епілептичному припадку.

Також студенти змогли отримати відповіді на свої питання щодо епілепсії від д. мед. н., керівника відділу дитячої психоневрології та пароксизмальних станів ДУ «Інститут неврології, психіатрії і наркології НАМН України» Людмили Миколаївни Танцури.

Захід був організований представниками комітету «Охорона здоров'я (SCOPH)» локального представництва Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків (UMSA) медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна за підтримки Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в рамках університетської програми «Здоров'я студентів».


Фотозвіт з заходу: