Новини

  • Поделиться в VK
  • Поделиться в Facebook
  • Поделиться в Google+
  • Поделиться в Twitter
  • Количество просмотров 844

19 квітня 2016 року

ХІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини»

ХІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини»

14-15 квітня 2016 року в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулась ХІІІ Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання сучасної медицини»

Конференція об'єднала талановитих студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених з усієї України та інших країн, які представили результати своєї наукової діяльності, опублікувавши тези наукових робіт або виступивши безпосередньо на конференції з усними та стендовими доповідями.

Другий день конференції запам'ятався учасникам майстер-класом з хірургії, який провели асистент кафедри хірургічних хвороб, оперативної хірургії і топографічної анатомії Владислав Валентинович Цодіков разом зі студентами 4 курсу Олександром Цибульським і Олегом Погуляйло. Також у цей день можна було оволодіти навичками проведення спірографії під керівництвом Руслана Францовича Забродського, завідувача кафедри фізіології людини і тварин біологічного факультету та відвідати майстер-клас з медичної психології, який проводила Оксана Левчук, старший лаборант кафедри загальної та медичної психології та педагогіки Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

Адміністрація медичного факультету, організаційний комітет конференції та Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна висловлює подяку всім учасникам за участь в конференції!


Фотозвіт з заходу: