Новини

2 грудня 2015 року

Студенти медичного факультету реалізували проект "Приречені чи ні?", присвячений Дню боротьби зі СНІДом

Студенти медичного факультету реалізували проект "Приречені чи ні?", присвячений Дню боротьби зі СНІДом

1 грудня 2015 року члени наукового товариства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, за підтримки Всеукраїнської молодіжної асоціації студентів-медиків, сумісно з Харківським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІД та компанією «Велнес Медікал», провели проект «ПРИРЕЧЕНІ ЧИ НІ?», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

У рамках проекту «ПРИРЕЧЕНІ ЧИ НІ?» членами Наукового товариства медичного факультету було проведене розповсюдження червоних стрічок, презервативів, а також листівок із корисною інформацією, серед студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Метою акції також було максимальне розповсюдження інформації про права хворих на СНІД, відповідні закони та порушення питання про відверту невідповідність дій суспільства законам держави.

Студенти мали можливість прослухати лекцію представника Харківського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІД Лещенко Дмитра, а також прийняти участь у тематичній грі, результатом якої було ознайомлення гравців із симптоматикою, шляхами зараження, лікуванням та діагностикою відповідного захворювання.

Хочеться нагадати, що лише завдяки небайдужості один до одного буде існувати людське суспільство!


Фотозвіт з заходу: