Новини

22 листопада 2015 року

Члени НТМФ долучилися до акції «Halt the diabetes epidemic»

Члени НТМФ долучилися до акції «Halt the diabetes epidemic»

13 листопада 2015р. Деліч Олена, Ловчикова Анастасія, Жадан Юлія, Кульмінська Владислава, Кононенко Настя, Романовська Ксенія, Ансарі Сабріна, Горбатовська Дар'я відвідали захід "Halt the diabetes epidemic", який організували до дня боротьби з діабетом представники Європейської асоціації студентів-медиків медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

З 2007 року Всесвітній день боротьби з діабетом проводиться під егідою ООН, 14 листопада, в день народження Ф. Бантінга, за визначний внесок в лікування цукрового діабету.

Студенти медичного факультету, які активно приймають участь у житті EMSA, Наукового товариства та UMSA, провели конференцію, яка була націлена на розповсюдження інформації про профілактику, механізм захворювання, лікування цукрового діабету.

Також студенти підготували презентацію для іноземних студентів стосовно щорічної міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні питання сучасної медицини". Для них була створена англомовна сторінка у соціальній мережі Facebook, де вони зможуть знайти усю необхідну інформацію.


Фотозвіт з заходу: