Анонси

17 лютого 2023 року

2-й Конгрес Товариства дослідження волосся Східної Європи та Азії (EEAHRS2023)

Сьогодні наше основне завдання – привернути увагу світу до проблем в Україні та продемонструвати, що лише в єдності перемога. 17-18 лютого 2023 року у Варшаві відбудеться благодійний віртуальний Конгрес EEAHRS 2023, організований міжнародною командою - EEAHRS, UHRS та Польським товариством дерматології.

Основна ідея заходу відображає феноменальний зв’язок між наукою трихологією та особистими історіями людей – носіїв цієї професії, які показали, що в ці страшні часи Україна не залишилася одна та утворилася величезна жива система між нами, іншими країнами та окремими людьми з великими серцями! І це багатьом дозволило вижити.

Наукова складова конгресу буде присвячена еволюції терапії в лікуванні волосся та максимально орієнтована на клінічну практику. Для обговорення останніх інновацій у сфері трихотерапії висловили готовність визнані світові експерти, запрошені топ-спікери заходу. Ми будемо раді поділитися нашими напрацюваннями як з вітчизняними, так і зарубіжними колегами, тому івент буде озвучено англійською та українською мовами.

Рєєстрація за посиланням

Картка заходу